загрузка

Про нас

У 1966 році, Наказом Міністерства електротехнічної промисловості СРСР від 29/09/66 р., «Криворізькі Центральні майстерні» перейменовано на «Криворізький ЕЛЕКТРОЗАВОД». У 1966 році завод розпочав серійне виробництво з виготовлення першої промислової продукції - комплектних розподільчих пристроїв ПКРН-6, СПП-6, КСВ-2УМ. З 1968 року розпочалося будівництво другої черги Криворізького ЕЛЕКТРОЗАВОДу. У 1968 почалося освоєння виготовлення трансформаторів малої потужності ТОР-1,5; коробок силових ВРХ-200, КРО-3М. У 1968 почалося освоєння виготовлення трансформаторів малої потужності ТОР-1,5; коробок силових ВРХ-200, КРО-3М. Було освоєно виробництво високовольтних вибухозахищених осередків ЯВ-6400 для вугільної промисловості. У 1970-71 роках було введено в експлуатацію інструментальний цех, гальванічне відділення та різноманітні допоміжні ділянки. Завод щороку нарощував обсяги виробництва, удосконалював технологію, автоматизацію та добивався значних успіхів. У зв'язку з передачею заводу у відання об'єднання «Главелектроремонт» з 1975 року Криворізький завод перейменовано на Головне підприємство ВО «Кривбаселектроремонт». До його складу увійшли: - Криворізький ЕЛЕКТРОЗАВОД – головний завод; - Миколаївський завод «Електротехнік»; - Філія спеціального конструкторсько-технологічного бюро комплексної технології електроремонту (СКТБКТЕР). З 1989 року Головне підприємство ВО «Кривбаселектроремонт» перетворено на НВО «Кривбаселектроремонт». З 1994 року НВО «Кривбаселектроремонт» перетворено на Відкрите Акціонерне Товариство «ЕЛЕКТРОЗАВОД».

Підприємство сьогодні

 

Незабаром завод став Публічне Акціонерним товариством "ЕЛЕКТРОЗАВОД" (ПАТ), і в наступні роки основною виробничою діяльністю ПАТ "ЕЛЕКТРОЗАВОД" є виготовлення високовольтного обладнання у вибухозахищеному, рудничному та загальнопромисловому виконанні.

Завод серійно випускає:

  • комплектні розподільні пристрої серії КРУВ-6ВУХЛ5 з релейними, малогабаритними напівпровідниковими або мікропроцесорними блоками керування та захисту;
  • комплектні розподільні пристрої серії УКР-РН-6 УХЛ5,
  • комплектні розподільні пристрої серії КРУЕ-6; КРУЕ-6М;
  • КРУЕ-6 для екскаваторів,
  • пригодні пункти УПН-10,
  • пускачі реверсивні та нереверсивні типу ПМШ та ПМШР на струми до 160А,
  • освітлювальні трансформатори типу УОР потужністю до 4,0 кВа,
  • розподільні пристрої типу РВНО-6УХЛ1.

На 2017 рік завод освоїв масове виробництво металоконструкцій для великих підприємств гірничої та металургійної галузі всієї країни. Оснащеність та широкий парк верстатів дозволяють виконувати максимальну кількість механічних робіт із виготовлення обладнання та його технічного обслуговування з ремонтом. У листопаді 2017 року завод стає Приватним Акціонерним Товариством "ЕЛЕКТРОЗАВОД" (ПрАТ).

 

Партнери